Operační program Životní prostředí umožnil čerpat v druhém programovém období v letech 2014-2020 z Evropského fondu pro regionální rozvoj a Fondu soudržnosti finanční prostředky na projekty v oblasti ochrany životního prostředí v objemu 2,75 miliardy eur.

Aktuality

všechny aktuality
Dubnová Priorita je o zelené modernizaci a úspěšných projektech
08. 04. 2024 |
Zelená modernizace je a bude tématem naší společnosti. V Prioritě si můžete přehledně přečíst, jak se bude financovat a co nás čeká.
Do jara vchází Priorita se sluneční energií a budoucími projekty
04. 03. 2024 |
Pomalu přichází jaro a s ním teplejší počasí a více slunce. To dodává energii nejen nám lidem, ale i solárním panelům. Tímto krásným oslím mostem jsme se dostali k jednomu z témat březnového vydání,…
Startuje již šestý ročník soutěže Adapterra Awards. Představí novou kategorii –⁠⁠⁠ průmysl
20. 02. 2024 |
Odstartoval šestý ročník soutěže Adapterra Awards, která oceňuje adaptační opatření na klimatickou změnu. Stejně jako loni vybere odborná porota ty nejlepší z nich v kategoriích Krajina, Sídla, Budovy a…

Úspěšné projekty

všechny projekty
Benešov: Snížení emisí svařovny
Rekonstrukce odsávání svařovny vedla ke snížení emisí tuhých znečišťujících látek a ke snížení fugitivních emisí těchto látek, které vznikají při obrábění a svařování kovových dílů. Snížilo se tak množství emisí z provozovny vypouštěných do okolní oblasti.

Výše dotace: 1 531 866 Kč

Celý článek